hOLIwood po polsku #2


Czy nasz rodowity, przaśny celebryta jest człowiekiem renesansu? Otóż nie. Na pewno bardzo by chciał, żeby ludzie (w tym przypadku – zwykli śmiertelnicy, którzy nie mają nic wspólnego z show-biznesem) mieli o nim takie zdanie. Bo przecież czego to on nie wie… Jak mądrym trzeba być człowiekiem, żeby wypowiadać się na tematy, o których nie ma się w ogóle pojęcia. I tak oto stare panny wypowiadają się w programach śniadaniowych na temat ślubów, a pacjent-celebryta po pobraniu krwi wyjaśnia w prasie, jak objawiają się wszystkie choroby świata. Przedstawiam Wam kilka „smaczków” ze świata polskiego show-biznesu, które wydarzyły się w marcu.

Prasa uhonorowała Bartka Kasprzykowskiego mianem męża idealnego. Co trzeba zrobić, by otrzymać taki tytuł? Z okazji zbliżających się urodzin żony należy podarować jej prezent-niespodziankę. I tu, faktycznie, moje gratulacje, bo wiadomo, jaką mężczyźni mają pamięć do dat. Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty, biżuterię, czekoladki… Tamara Arciuch z okazji czterdziestych pierwszych urodzin dostała od męża… trenerkę personalną. Kasprzykowski zachował się jak typowy facet. Dyplomatycznie uświadomił partnerce, że musi trochę schudnąć. Obawiam się, że Arciuch zachowała się jak typowa kobieta i przez jakiś czas się do niego nie odzywała…

2

Paparazzi sfotografowali Karolinę Nolbrzak (34 lata – proszę mi zaufać, to ważny szczegół) ze swoim partnerem Włodzimierzem Matuszakiem (69 lat – a nie mówiłam?) pod kliniką medycyny estetycznej. Niby nic nowego, bo która celebrytka nie zmieniła kiedyś czegoś w swoim wyglądzie. Jednak w tym przypadku, ze zrozumiałych przyczyn, jest odwrotnie – to Matuszak chce się odmłodzić. Musi się pospieszyć, w końcu migracja par w show-biznesie jest ogromna, a o młodszego i równie bogatego aktora w środowisku nietrudno.

Sławę też trzeba umieć wykorzystać! W rewelacyjny sposób zrobił to Jerzy Stuhr, który po wygranej walce z rakiem sam pomaga chorym na nowotwory. Aktor zaangażował się w kampanię uświadamiającą im, jakie mają prawa. Jak powszechnie wiadomo, osoba znana i lubiana przykuwa naszą uwagę na dłużej. Celebryci, którzy wykorzystują sławę tylko dla własnych korzyści powinni się wstydzić. Ale udostępnianie postów typu 1 like = 1 zł jest przecież ogromnie szlachetne z ich strony.

4

Jedni się bawią, drudzy pomagają… O tych pierwszych jest głośniej, bo to się lepiej sprzedaje. Można wprawdzie zrezygnować z kupowania magazynów plotkarskich, a tym samym pozbawić celebrytów funduszy, jednak wówczas powiększy się  w Polsce bezrobocie, które i tak jest już dosyć wysokie. Jak widać, celebryci są nam jednak do czegoś potrzebni – rewelacyjnie udają, że pracują.

Autor: Ola Derowska

Korekta: Kinga Perużyńska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s