hOLIwood po polsku #3


Pięć sekund. Tyle wystarczy, by zaistnieć w polskim show-biznesie. Co należy zrobić? Najlepiej dobrze wyglądać na ściance podczas premiery spektaklu albo ubrać bluzkę z orłem na mecz Polska – Ktoś Tam (tu nawet nie zwrócono uwagi na wynik meczu, więc pozwolę sobię na anonimowość wydarzenia). Jeżeli do tego na zdjęciu pojawi się jakiś aktor na czasie, nasze szanse są podwojone. Chwytów na to, by o celebrytach było głośno, jest wiele. Przedstawiam Wam ploteczki, o których w tym miesiącu mogliśmy usłyszeć.

Podczas przeglądu prasy do kwietniowego podsumowania miesiąca, o mało nie umarłam… na szczęście ze śmiechu! To dobra śmierć. A przyczynił się do tego artykuł o Zbigniewie Wodeckim, zatytułowany „Chętnie bym się sztachnął”. Na początku nie wiedziałam nawet jak to skomentować, bo czym może się sztachnąć autor piosenki „Pszczółka Maja”? Miodkiem? Ale nie. Skrzypek otwarcie mówi o tym, że w młodości zdarzało mu się zażywać środki odurzające. I to w sumie wyjaśnia skąd pomysł na fryzurę.

2.jpg

Adam Kraśko. Tego pana nie trzeba przedstawiać. Przecież cała Polska wie, że to najsłynniejszy rolnik w kraju! Wow, kariera marzenie. I to jest właśnie fenomen, o którym tak często piszę. Tylko, że Adam ani nie jest kobietą, ani nie ubiera się ładnie na ścianki. W czym tkwi sukces? Może w szukaniu żony na ekranie, może w ostatnich głośnych próbach odchudzania, nie wiem… Ale jedno jest pewne – Kraśko powinien dostać swój program w jakiejś stacji agroturystycznej. Może wtedy dałby spokój widzom, których wieś w telewizji w ogóle nie interesuje.

Jak donosi prasa, tancerz, choreograf i juror – Michał Piróg, ma wystąpić jako gość specjalny podczas jednego z odcinków tanecznego show na Ukrainie. Podobno program ma ambicję, by jako jurorów zapraszać zawodowców z całego świata. Właściwie to Michał oficjalnie bardzo rzadko pokazuje swoje umiejętności.  Piróg musi więc uważać, by nie pomylono go z uczestnikami.

3

Pięć minut. Tyle dostają na starcie swojej wielkiej kariery celebryci. Ci najmniej przygotowani odpadają po sekundzie, czyli w momencie udzielenia pierwszego wywiadu. Największe szanse na odniesienie sukcesu, mają Ci z dobrym zapleczem zawodowym. Dlatego lansują się zazwyczaj aktorzy, piosenkarze, tancerze oraz… cyrkowcy. Tak, tak, był kiedyś taki program w telewizji, w którym wszyscy wcześniej wspomniani jeździli na słoniach i skakali przez przeszkody w cyrku, a widownia świetnie się bawiła. Tylko którędy droga? Prawdopodobnie producenci polskich programów myślą, że mają do czynienia z amebami.

 

Autor: Ola Derowska

Korekta: Zuzanna Smulska

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “hOLIwood po polsku #3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s