Nie masz wymarzonego ubrania? Uszyj je!


Już od dwóch lat w serwisie Youtube doradza oraz uczy polki kreatywności na swoim kanale „Coza Szycie”. Na jej kanale możemy zobaczyć, jak w łatwy sposób uszyć tunikę czy marynarkę dla dziecka lub po prostu zwykły t-shirt.

 O niej

Założycielka kanału „Coza Szycie”, tak naprawdę nazywa się Anna Maksymiuk–Szymańska. Pochodzi z małej miejscowości Małaszewicze w województwie lubelskim, ukończyła licencjat z dziennikarstwa w Krakowie, natomiast studia magisterskie, również z tego samego kierunku, ukończyła we Wrocławiu, gdzie obecnie mieszka z mężem oraz synkiem.

 Seria „Ruda pogodynka”

W tej serii Ania wciela się w postać pogodynki, ale jej prognozy skupiają się nie tylko na pogodzie. Opowiada również o nowościach filmowych, ale przede wszystkim o spotkaniach związanych z szyciem oraz projektowaniem. Prowadząca kanał „przewiduje”, jaka część polski będzie szyła danego dnia. Jest to też forma mobilizacji osób śledzących kanał, aby przez weekend coś uszyły i wysłały jej zdjęcia ukończonej rzeczy.

Seria „Baba za kółkiem”

Jest to seria, w której widzowie Anny Maksymiuk-Szymańskiej, mogą zobaczyć ją w codziennym życiu, podczas prowadzenia samochodu i w różnych sytuacjach na drodze. Zazwyczaj, w jej podróżach towarzyszy jej kilkuletni synek, którego odbiera ze żłobka. Seria ta ma pokazać na jej przykładzie, jak często, zwłaszcza kobiety, skupiają się podczas jazdy samochodem, nie tylko na jeździe, ale też na tym, ile mamy na głowie danego dnia.

Jej książka

Premiera książki miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Autorka na bieżąco promowała ją w swoich filmikach. Informowała fanów, jak idą postępy nad jej pisaniem oraz gdzie odbędą się spotkania autorskie. Jak sama autorka podkreśla, tworzenie książki zajęło osiem miesięcy. Do książki dodana jest płyta, gdzie krok po kroku, tłumaczy jak uszyć daną rzecz. Książka skierowana jest zarówno do osób zaczynających swoją podróż z szyciem, jak i do średnio zaawansowanych.

Anna Maksymiuk–Szymańska jest już kolejną osobą, która na swoim kanale udowadnia, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Wiadomości odnośnie szycia w jej filmikach są jasne i przejrzyste. Krok po kroku, tłumaczy jak stworzyć nową niepowtarzalną rzecz za pomocą naszej „przyjaciółki” maszyny o szycia.

Autor: Alicja Kowalczyk

Korekta: Zuzanna Smulska

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s