DOSTRZEŻ GŁĘBIĘ I ZGARNIJ NAGRODY!


mat. organizatora konkursu

Nie rozstajesz się z aparatem? Masz talent do uwieczniania wyjątkowych chwili? Ogólnopolski Studencki Konkurs Fotograficzny Głębia Spojrzenia jest właśnie dla ciebie. To już 8. edycja konkursu, w którym studenci, zajmujący się amatorsko fotografią mogą zawalczyć o atrakcyjne nagrody. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 7 kwietnia. 

Ósma Głębia Spojrzenia gwarantuje wartościowe nagrody. Wśród nich m.in. 10 kursów od Krakowskiej Szkoły Artystycznej oraz roczne zajęcia o wartości ponad 2500 zł ufundowane przez warsztaty-fotograficzne.org (partnerzy główni konkursu), 4 godziny w studiu fotograficznym Łobzowska Studio, 400 zł w bonach do wykorzystania na usługi w zakładzie Ostrowski – Fotografia Cyfrowa, vouchery na kursy obsługi Photoshopa od Edugrafii, kupony od Złotych Kursów o łącznej wartości 450 zł, bony na odbitki od Fujijamy, vouchery na naświetlenia cyfrowe i kupony zniżkowe od lablab – Laboratorium Fotograficzne,  autorskie albumy fotograficzne od Warsztatów Fotograficznych Płaneta, książki od Wydawnictwa Novae Res, portfolio w formie strony www od CodeSite, zniżka na cały asortyment specjalistycznego sklepu foto-video Foto Plus oraz jednodniowe wypożyczenie sprzętu z 75% rabatem, a także automatyczne zakwalifikowanie laureatów do konkursu “Debuts” organizowanego przez doc!photomagazine i albumy “Debuts” dla laureatów w każdej kategorii oraz nagrody prosto od Krakowskiej Manufaktury Czekolady.

Nadesłane prace zostaną ocenione przez jury konkursowe, w którego skład wejdą wybitni fotografowie i specjaliści w tej dziedzinie. Zdjęcia można zgłaszać w trzech kategoriach:

Kategoria I: POSTACIE W MIGAWCE – human story: portrety osób znanych i nieznanych, grupy społeczne, sylwetki.

Zobaczyć postać pod każdą postacią – oto istota tej kategorii. Pokazać człowieka, jakim nikt go nie widział – to klucz do sukcesu. Każda chwila jest dobra, by ujrzeć niezwykłość drugiej osoby. Ciekawość dziecka i wrażliwość artysty niech zostaną wyzwolone migawką.

Kategoria II: DZIEŁA CODZIENNOŚCI – fotofelieton: wycinek rzeczywistości

Codzienność jest nudna czy inspirująco monotonna? Opraw ją w ramy aparatu i napisz co w niej widzisz. Powszedniość, szarość poranków, czy uliczny gwar – codzienność ma swoje uroki, które fotograf może zatrzymać na zawsze.

Kategoria III: HISTORIE PRAWDZIWE – mały fotoreportaż (3 fotografie)

Masz trzy ostatnie szanse, aby pokazać wszystko. Zero słów. Tylko ty, aparat i odnaleziona historia. Wzniosła, prozaiczna, romantyczna? Nadzwyczajną sztuką jest wyrazić opowieść obrazem. Jeszcze większą – opowiedzieć ją w trzech ujęciach. Co opiszą Twoje?

Prace konkursowe oraz wypełnioną przez uczestnika kartę zgłoszeniową (wzór karty dostępny jest na stronie internetowej: http://www.glebiaspojrzenia.com.pl) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: glebiaspojrzenia@knsd.pl do 7 kwietnia.

Pełny regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.glebiaspojrzenia.com.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/glebia.spojrzenia.

Źródło: materiały prasowe organizatora

 

Jedna uwaga do wpisu “DOSTRZEŻ GŁĘBIĘ I ZGARNIJ NAGRODY!

  1. JAY Z IS A GOOD SINGER BUT IT IS NOT TRUE DAT HE IS A MEMBER OF THE SO CALLED ILLUMINATI, JAY Z JUST KEEP THE GOOD WRK ON DONT ALLOW PPLE 2 SPREAD RUMOURS ABUT U . KEEP RAPPING WOT COMES 2 UR MIND…………………………….,,,,,,,,,I BELIEVE DAT U ARE A MEMBER OH JUST KEEP CO280#8230;……&#L230;………&#823&;…………………………………………&#8O30;……….

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s